Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

Jak DÁRKOVKA pomáhá?Bez názvu-baby.jpg

Jsme malá firmička a přesto nám velmi často chodí různé žádosti o finanční příspěvky či materiální pomoc. Prostředky, které můžeme tímto směrem využít, jsou omezené a proto si pečlivě vybíráme projekty, které chceme podpořit. Poslední slovo má samozřejmě majitelka firmy, paní Helena Květová. Občas je časově docela náročné, zjistit o daném projektu, co nejvíc informací, ale podpořit správnou věc a pomoci někomu, kdo je v úzkých, to vše za to stojí.

Aktuálně jsme poslali peněžní dar (3000 Kč) na nový Baby box, který bude přímo u nás na Praze 2. Právě to byla jedna z věcí, která nás přesvědčila, rádi podporujeme projekty, které se týkají naší lokality.

O smyslu babyboxů se nemusíme nijak dlouze rozepisovat. Pomáhají řešit akutní situaci v rodině, zachraňují život nově narozenému človíčkovi. Život je občas velmi nevyzpytatelný a každý z nás se může dostat do velmi těžké situace. Někdy nám může připadat, že není cesta ven a člověk pak může udělat zkratkovité rozhodnutí, kterého pak lituje po zbytek života. Babybox pomáhá právě v těchto situacích. Pomáhá nejenom čerstvě narozenému miminku, kterému je okamžitě poskytnuta veškerá péče, ale i maminkách (rodinám), které se dostanou do tak tíživé situace, že nejsou schopni se o dítě postarat. Babybox je zkrátka naděje na lepší život pro všechny, dát si nový start a druhou šanci – a proto tento projekt podporujeme.

Děkujeme Ludvíku Hessovi, který je zakladatelem babyboxů a přejeme hodně štědrých dárců.

Chcete také pomoci? Podrobnější info naleznete zde:

http://www.babybox.cz/?p=jak

 


Komentáře


 • dnes v 15:23
  KarasevDiato
  уличные тренажеры

  http://offside.dp.ua/memberlist.php
  http://www.center-satori.ru/?p=2345
  https://unicarve.ru/golovkin-alvares-video-boya/
  http://www.japan-sumo.ru/?q=tochiozan
  http://boyevyye-iskusstva.ru/ushu/


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.