Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

Jak vybrat správný dárek? 

 

Podzim je v plném proudu. Těšíme se z krásných, barevných a slunečných dnů, ale příroda se pomalu začíná připravovat na zimu. A na chladné měsíce a Vánoce se samozřejmě připravujeme i my. Každý rok si všichni lámeme hlavu nad výběrem dárků. Někdo jde cestou poukázek do obchodů, jiný volí „zážitkové“ dárky a někteří z nás zariskují a zkouší překvapit něčím originálním.

Pokud ale chcete mít jistotu správného výběru a přitom jít kreativní a nápaditou cestou, můžeme Vám pomoci právě my. PTÁTE SE JAK? Odpověď je jednoduchá, umíme naslouchat a přizpůsobit sortiment přání zákazníka, vy jen musíte vědět, pro koho dárek pořizujete. Záleží jen na Vás, Vašich finančních a vizuálních představách. Pokud hledáte maličkost pro kolegyni, kamarádku, nebo oblíbeného souseda, projděte náš katalog produktů a určitě objevíte přesně to, co hledáte (a pokud ne v katalogu, tak určitě ve chvíli, kdy dorazíte k nám na prodejnu).

Výborným překvapením je DÁRKOVÝ KOŠ, nebo DÁRKOVÝ BALÍČEK. Pak už nám jen zadejte úkol. Stačí se zamyslet a položit si pár následujících otázek:

PRO KOHO JE DÁRKOVÝ KOŠ URČENÝ? Jinak bude vypadat dárkový koš pro mladou maminku a jinak pro oblíbeného dědečka. Jiné barvy vybereme pro nejlepší kamarádku, která miluje růžovou, jiné barvy zvolíme pro švagra, který holduje bojovým sportům.

CO MÁ DOTYČNÝ RÁD, NA ČEM SI „UJÍŽDÍ“? Má být v dárkovém koši nějaké dobré víno, nebo spíš tvrdší alkohol? Miluje čokoládu, nebo naopak preferuje čajové pečivo? Má rád slané pochoutky (paštiky, nakládané olivy, sýry….). Potěší ho třeba kvalitní olej, ocet či exotické koření? Má rád vonné svíčky, nebo se například jedná o diabetika? Jakou má oblíbenou barvu (můžeme celý koš ladit v jenom odstínu).

JAKÉ MÁ DOTYČNÝ KONÍČKY? Je dárkový koš určený pro milovníka moravského vína, pro rybáře, pro čerstvou maminku, pro počítačového nadšence? Nebo je obdarovaný milovník zdravé stravy a potěší ho koš plný zdravých produktů? Máte doma fotbalového fanouška, nebo milovníka papoušků? Pro všechny najdeme něco typického, co dárkový koš ozvláštní a dá mu punc originality.

CO CHCETE SVÝM DÁRKEM ŘÍCT? Chcete, aby dotyčný zavzpomínal na mládí – pak můžeme vymyslet krásný retro koš s výrobky, které zná z dětství. Chcete, aby si zamlsal a zapomněl na stres z práce? Chcete, aby ochutnal top výrobky? Chcete, aby se od srdce zasmál? Pak i v koši může být nějaká „legrácka“, která vyloudí úsměv na tváři. Chcete, aby se lépe soustředil ve škole?  Máme různé směsi čajů, i zdravé mlsání, ideální, když se snažíte zvládnout učení na zkoušky. Chcete darovat babičce kvalitní výrobky, které by si sama nekoupila (protože radši nechává peníze stranou pro vnoučata, než, aby si dopřála)?

URČETE SI VELIKOST DÁRKOVÉHO KOŠE I JEHO CENU. Chcete velký koš, nebo spíš malý balíček? Kolik chcete do dárku investovat? Chcete spíše levnější koš složený z oblíbených pochutin, které má dotyčný rád? Pokud Váš dědeček miluje obyčejné tatranky a nejraději je zapíjí meltou – proč mu neudělat dárkový koš s jeho oblíbenými výrobky. Pokud naopak chcete dárkový koš pro opravdového gurmána, poradíme vám se speciálními pochutinami, které zaručeně překvapí.

NEVÍTE JAKÝ DÁRKOVÝ KOŠ? Napřed Vám doporučíme prohlédnout si náš katalog čistě pro inspiraci. Možná nechcete obyčejný koš, ale zalíbí se Vám spíše nabídka našich netradičních košů. Anebo jste bezradní a nedovedete si vybrat. Nic se neděje, zavolejte k nám, naše pracovnice vědí, jaké informace od Vás potřebují, aby připravily ten správný dárkový koš. Ještě lepší varianta je, zastavit se u nás na prodejně, pohlédnout si sortiment a možná hned za dveřmi najdete správnou inspiraci.

 

Maličkosti pro kamarády, kolegy:

http://www.darkovka.cz/katalog

Dárkové koše a balíčky:

http://www.darkovka.cz/katalog/darkove-kose

Budeme se na Vás moc těšit,

 

Vaše Dárkovka

 


Komentáře


  • 28. 7. 2016 9:50
    Marek
    dárek pro rybáře

    Tip na dobrý dárek pro rybáře - plyšové polštáře ve tvaru ryby:)
    http://www.obchodprorybare.cz/plysove-ryby-polstare/


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.