Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

Krásné Vénoce všemBez názvu-1.jpg

KRÁSNÉ VÁNOCE 

Ony ty babičky měly pravdu, když nám říkaly, že čím budeme starší, tím nám čas poletí rychleji. A tak nám rok 2018 pomalu kompletně prosvištěl životem, aniž bychom si toho stačili všimnout.

Pro všechny na Dárkovce je vánoční čas spojen s velkým množství úsilí, práce a přiznejme si to, mnohdy i stresu. Zároveň je to i pro nás období, kdy se snažíme zastavit, užívat si svých nejbližších a dopřát si více klidu.

Budeme tu pro vás až do pátku 21.12. 2018. Pak už i my vykročíme vstříc zaslouženému volnu. Vážíme si všech našich zákazníku a slibujeme, že i v roce 2019 bude platit heslo: "Svým zákazníkům splníme, co jim na očích uvidíme:-)" Nejsme sice žádné kouzelné babičky.......ale snažíme se našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby.

Celý tým Dárkovky děkuje za přízeň. A teď jen malé desatero pro následující dny:

1, Ježíškovi nevadí špinavá okna, on nechce být na štědrý den viděn.

2, Nic nikdy není úplně perfektní, perfektní jste maximálně vy, když se přestanete snažit být perfektní.

3, Pokud nezpíváte přes rok, tak teď je ten správný čas (a nemusí to být jen ve sprše :-)

4, Design není důležitý, Vánoční je vše, co je barevné, co se třpytí, nebo co je dostatečně velký kýč.

5, Dotýkejte se, třením vzniká teplo a já si myslím, že i láska

6, Ať máte v bříšku útulno jako v pokojíčku (moc harampádí na hromadě nevypadá dobře, ale minimalismus a Vánoce - to také nejde příliš dohromady).

7, Drže se hesla "Kvalita je více než kvantita" (To platí ve všech směrech i o návštěvách, odstřihněte ty nepříjemné povinné návštěvy, které vás už roky štvou a věnujte čas všem, s kterými je vám dobře).

8, Dopřávejte si s rozumem (není nutné sníst doma všechno cukroví, u sousedů ho také mají spousty :-)

9, Zkuste být jako děti (a když nevíte jak na to, tak si najděte nějaké dítě v blízkém okolí a chvíli jen pozorujte jak se na věci dívá. Zkuste si ve svých očích "nahodit" stejnou jiskřičku a budete se radovat i ze světýlek na stromečku.).......a když se tohle nezdaří, tak alkohol to jistí :-)

10, Není důležité MÍT, ale BÝT....Nikdo na smrtelné posteli si nestěžoval, že měl málo aut, málo domů, nebo málo televizí,.....A tak se někdy stačí zhluboka nadechnout a rozhlédnout se kolem sebe, uvědomit si, že to TADY A TEĎ je nakonec to nejvíc co máme.

KRÁSNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ ROK 2019 VŠEM,

Vaše Dárkovka


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.