Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

LÉTO JE TU :-)Bez názvu-1.jpg

Školní rok nám končí a začínají prázdniny, léto, doba dovolených. Týká se to i nás všech na Dárkovce. Léto je pro nás také dobou, kdy trávíme více času s rodinou, užíváme si slunce i vodních radovánek. Hlavu ale máme plnou nápadů a ty nejzajímavější často přijdou v době, kdy dovolíme tělu i mysli odpočívat. Dárkové koše, dárkové balíčky, kvalitní čokolády i luxusní lahve alkoholu – to vše na Vás čeká na prodejně i během letních měsíců. Upravíme pouze otevírací dobu, ale můžete čekat profesionální přístup jako vždy. Kvalitní služby jsou to, na čem stavíme.

V pátek si půjdou děti pro vysvědčení a možná budou chtít obdarovat své oblíbené učitele originálním dárkem – aktuálně naleznete širokou nabídku dárečků pro učitele v našich novinkách:

http://www.darkovka.cz/katalog/novinky

Za celý náš tým Vám přejeme překrásné léto, mnoho nezapomenutelných zážitků. Poznávejte nová místa, nové lidi, nové chutě. Nechte se inspirovat pozitivní energií letních dnů, ugrilujte si nějakou dobrotu, namíchejte si lahodný drink, skočte do třpytivé vody a užijte si každou minutu léta 2017.

A pokud Vás čeká rodinná oslava a budete chtít oslnit originálním dárkem, vzpomeňte si na nás. Prohlédněte si širokou nabídku dárkových košů a dárkových balíčků a nezapomeňte juknout i  na aktuální novinky, které Vám budeme přinášet i v létě.

Katalog našich produktů:

http://www.darkovka.cz/katalog

 

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM,

Přeje celý tým Dárkovky.

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.