Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

Originální dárek pro muže.kolaz 1.jpgBez názvu-1.jpg

Originální dárek pro muže.

Často se mě kamarádky ptají na typ, co koupit své drahé polovičce, jakým dárkem udělat radost tatínkovi, případně jakou maličkost pořídit kolegovi z práce. Poslední dobou chtějí být všichni hrozně originální, akční, jede se na zážitky. Ovšem ne každý chlap skáče radostí do stropu, když dostane k narozeninám seskok padákem a ne každý tatínek se chce proletět letadlem a vidět své rodné město z ptačí perspektivy.

Možná je občas lepší dát si s dárkem trochu víc práce (a nemyslím tím teď pustit se do nějaké manufaktury a vyšívat chlapům monogramy na kapesníčky). Prostě si jen na chvíli sednout a přemýšlet, co ten náš chlap má vlastně rád. Od toho je třeba se odrazit. A pokud nám i pak nezbyde nic jiného než koupit zážitek na seskok padákem, tak pak jen houšť.

Právě ve chvílích, kdy tápeme, nás může zachránit dárkový koš, nebo dárkový balíček. Právě dárkový koš můžeme složit ze všemožných maličkostí, které náš partner miluje. Možná si v práci ke kafíčku dává nějaké výborné sušenky. Když se s vámi dívá na nějaký film, rád se napije dobrého koňaku, nebo si otevřete lahvinku kvalitního vína. Třeba je tak trochu kluk a pořád miluje modely aut (ano i to se dá dostat do dárkového koše, či balíčku). Možná máte doma velkého fotbalového fandu. To je pak hrozně jednoduché, protože motiv fotbalu se dá zařídit téměř na všem, dokonce máme i slivovici ve skleněné dóze ve tvaru fotbalového míče.

Mnoho mužů je také velkými gurmány a velký dárkový koš pro opravdového labužníka hraje všemi barvami. Dárkový koš může obsahovat delikatesní teriny, nakládanou šunku, zralé sýry, kořeněné salámy, nakládanou zeleninu, výtečnou francouzskou hořčici, marmelády z farmy, luxusní čokolády všech druhů, křehké slané i sladké pečivo, oříšky klasické i nakládané v medu, luxusní alkohol dle vašeho výběru………zkrátka si můžete zahrát na umělce a vybírat co Vás napadne.

My se zase postaráme o to, aby to všechno moc dobře vypadalo – zkrátka zařídíme, že až dotyčný dárkový koš dostane, vyrazí mu to dech. Nebo třeba bude dojatý, až uvidí tolik svých oblíbených věcí najednou. Anebo se rozesměje, protože není nad to, lupnout do koše i nějakou malou legrácku, třeba retro čokoládu na které je obrázek jeho prvního auta (starého favorita), nebo třeba klasickou dětskou frkačku, kterou si Váš táta vždycky kupoval na pouti a Vám o tom (bohužel) vyprávěl celé Vaše dětství. A pokud doma máte řemeslníka, který miluje svou práci….není nic jednoduššího, než přidat do dárkového koše čokoládové nářadí, pro zahradníka máme samozřejmě zahradnické (a totéž zařídíme pro golfistu, nebo šachistu).

K vybrání toho správného dárku je třeba kus Vás….protože jen vy víte, čím uděláte tu největší radost. Dá to někdy dost práce a pokud tápete, přijďte k nám na Dárkovku. Společnými silami dáme vše dohromady a nakonec z toho všeho vyjde DÁRKOVÝ KOŠ SNŮ. A bude to dárek, na který se nezapomíná, to Vám můžeme slíbit.

 Inspiraci nasávejte zde:

http://www.darkovka.cz/katalog/velke-darkove-kose

http://www.darkovka.cz/katalog/male-darkove-kose

http://www.darkovka.cz/katalog/darky-pro-muze

http://www.darkovka.cz/katalog/netradicni-darkove-kose

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.