Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

VÁNOCE 2016Bez názvu-1.jpg

Blíží se konec roku a na Dárkovce jedeme na plný plyn. Prosinec je pro nás nejnáročnějším měsícem roku, ale stejně jako všichni ostatní, i my si chtě nechtě, koncem roku zabilancujeme. V týmu máme samé ženy a podle toho to také vypadá.

1, Nejvíc čokolády sní paní majitelka Helena. Ani to nemusíme vážit, Helena svůj čokoládový režim dodržuje pečlivěji než pitný. (Koneckonců je majitelka Dárkovky, takže přísun té nejkvalitnější čokolády je stále a plynule zaručen.)

2, Za uplynulý rok jsme na prodejně vypily cca 700 litrů čaje (převažuje ovocný a zelený, protože myslíme na naše zdraví). Kávy podstatně méně (Tady už se lišíme v preferencích. Někdo frčí v silné černé, co umí nakopnout. Někdo raději s mlékem a přiznáváme se…někdy i cukrem – jako by ho na Dárkovce už tak nebylo dost?! Stydíme se!)

3, Alkohol konzumujeme pravidelně v menších dávkách (Samozřejmě nikdy ne na prodejně, výjimečně po zavírací hodině, když šéfová zavelí.) Musíme, jak jinak bychom pro Vás vybrali ta nejlepší a nejvytříbenější vína? Pro kvalitu naší práce je třeba přinášet i oběti. (A v tomhle případě se obětujeme rády.)

4, Jsme vrchní ochutnávači celého našeho sortimentu, ale samozřejmě se snažíme vypadat k světu. Pravidelně hubneme, ale umíme i přibírat (to je holt daň za to, když se snažíme, aby se k Vám dostalo to nejlahodnější zboží).

5, Tento rok jsme pro Vás vytvořili přes 2000 dárkových košů nejrůznějších barev a velikostí. Dárkové koše byly plné gurmánských specialit, sladkostí, slaných vychytávek, zdravých produktů, zkrátka plnily jsme je s láskou vším, co jste si u nás vybrali. Dárkových balíčků, dárkových kazet, či boxů, bylo mnohonásobně více, ty už spočítat nezvládneme.

6, Opět zjišťujeme, že se k nám rádi vracíte. Potkáváme se s Vámi pravidelně, víme o Vás a snažíme se, aby Vám na prodejně nic nechybělo. (Já i moje kolegyně si také každá ujíždíme na nějaké dobrotě….a běda, když se dodavatel opozdí.)

7, Rok 2016 byl i o přílivu nových zákazníků, proto zařazujeme stále novinkové, neokoukané produkty, které by mohly zaujmout. A o to se chceme snažit dál, hlavně neustrnout a hledat další nové zboží, které se bude líbit.

Rok 2016 byl náročný, plný nových výzev, překonávání překážek. Byl ale také plný smíchu, dobré nálady, pozitivní energie……K tomu, že jsme tu stále s Vámi, přispíváte hlavně vy…naší zákazníci a proto se budeme snažit v novém roce 2017, abyste si k nám znovu našli cestu.

Za celý tým Dárkovky Vám přeji

KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE

A ROK 2017 AŤ JE VE ZNAMENÍ SPLNĚNÝCH SNŮ A PŘÁNÍ (I my dospělí si je musíme plnit, na to nezapomínejme)

Katka

DÁRKOVKA

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.