Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Novinka - zasíláme dárky poštou

Dobrý den, máme velkou novinku, pro velký zájem jsme se rozhodli posílat nejoblíbenější dárkové koše a dárkové balíčky poštou. Vše jsme dopředu odzkoušeli a funguje to skvěle. Prohlédněte si aktuální nabídku dárečků a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Pro inspiraci najdete na stránkách i aktuální novinky a také produkty za super ceny v sekci "Akce a slevy". Rozklikněte aktualitu a dozvíte se vše potřebné.

Více

Publikováno 17. 2. 2021 20:17

Krásné Vánoce a úspěšný rok 2021

Dobrý den, přejeme Vám za celý tým Dárkovky krásné a pohodové Vánoce. Rok 2020 pomalu končí a snad pro nás všechny bude rok 2021 lepší po všech stránkách. Koneckonců tak to v životě chodí, projdeme slzavým údolím, abychom dorazili ke šťastným výšinám. Někdy se klesá, aby se zase za čas mohlo někam vystoupat. Všem nám tedy přejeme, aby "stoupání" brzy započalo. Mějte se krásně a buďte s těmi, které máte rádi.

Více

Publikováno 23. 12. 2020 13:47

Léto pomalu končí a my se připomínáme s NOVINKAMI

Krásný den, léto nám pomaličku mává na rozloučenou a děti za chvíli usednou zpět do školních lavic. Je ideální čas na další NOVINKY z Dárkovky. Dorazily nové luxusní bonboniéry i lahodné čokolády. V nabídce máme nové dárkové truhly i dárkovou keramiku. Nezapomínáme i na milovníky zdravé stravy, aktuálně nabízíme na prodejně produkty od společnosti MIXIT (originální směsi müsli, oříšků a ovoce, tyčinky, zdravé pomazánky).

Více

Publikováno 29. 8. 2019 22:59

Prázdninová nabídka :-)

Krásný den, léto je tu. Stále myslíme na všechny oslavence a jubilanty, kteří slaví narozeniny a výročí. V nabídce máme nové dárkové koše pro pány i dámy. Rádi vám připravíme dárkový koš přesně podle vašich požadavků, stačí k nám zavolat, nebo se zastavit. Velikost, typ koše, obsah i barevný tón, vše je na vás. Nechte se inspirovat naší aktuální nabídkou. V novinkách najdete i malé dárečky, dárkové hrnečky, mini dárkové balíčky a různé delikatesy.

Více

Publikováno 9. 7. 2019 17:12

Dárky pro učitele a další NOVINKY

Dobrý den, máme tu závěr školního roku a velké loučení se školou. V novinkách najdete dárečky pro oblíbené učitele. Myslíme na horké letní dny a grilovací sezónu, takže v nabídce naleznete luxusní šumivá vína, šampaňské i lehká letní vína. Pokud sháníte ideální dárek pro oslavence, nechte si u nás připravit dárkový koš, nebo dárkový balíček s oblíbenými produkty, které dotyčného nejvíce potěší. Jsme tu pro vás.

Více

Publikováno 20. 6. 2019 9:52

AKTUÁLNÍ NOVINKY NA DÁRKOVCE

Krásný den, vítáme květen dalšími novinkami. Dorazily nové DÁRKOVÉ BONBONIÉRY v originálních plechových dózičkách. Máme nové DÁRKOVÉ HRNEČKY s různými motivy. Myslíme i na diabetiky a aktuálně u nás najdete výborné SUŠENKY, ČOKOLÁDY a další produkty bez cukru. Prohlížejte i naše DÁRKOVÉ KOŠE, DÁRKOVÉ BALÍČKY a další sortiment.

Více

Publikováno 11. 5. 2019 18:31

AKTUÁLNÍ NOVINKY NA DÁRKOVCE

Dobrý den, prodejna je opět plná nového zboží. Máme v nabídce originální dárkové slivovice, které jsou výborným dárkem pro každého oslavence. Dorazila spousta nových čokolád a bonboniér. Také jsme pro vás a láskou připravili nové dárkové koše a dárkové balíčky. A nezapomeňte prohlédnou "Akce a Slevy", máme zde spoustu zboží za super ceny.

Více

Publikováno 25. 4. 2019 22:16

Vítáme DUBEN a přinášíme žhavé NOVINKY.

Dobrý den, duben je tu a s ním další velikonoční dárečky. V nabídce máme luxusní lahvinky whisky, vín, rumu i dalších lihovin. Dorazily i nové luxusní čokolády, bonboniéry i čokoládové figurky. Komu je stále zima, může si vybrat z nabídky čajů, jsou zde i dárkové sady a čajové kolekce nejrůznějších značek. Každý týden máme v nabídce nové dárkové koše a balíčky, stačí si přijít vybrat, nebo se inspirovat v našem katalogu.

Více

Publikováno 31. 3. 2019 22:26

NOVINKY NA DÁRKOVCE :-)

Krásný sluníčkový den, aktuální NOVINKY jsou tu. Přinášíme spoustu velikonoční inspirace. Nové čokoládové figurky, bonboniéry i sušenky. Na prodejně máme i spoustu luxusních vín, v novinkách nabízíme aktuálně rodinné vinařství Skoupil. Je zde i ukázka našich dárkových balíčků, které připravujeme na přání zákazníka. Dorazily nové originální hrnečky a další dárečky. Nechte se inspirovat a v případě zájmu přijďte k nám na prodejnu, nebo vyplňte poptávkový formulář pod produktem.

Více

Publikováno 20. 3. 2019 9:37

Březnové NOVINKY :-)

Krásný den, teď už to můžeme definitivně prohlásit......jaro je za dveřmi. Velikonoce se blíží, proto v nabídce najdete spoustu velikonočních produktů. Prodejnu nám zaplavily čokoládové figurky, velikonoční dekorace a spousta zboží s jarní tématikou. V novinkách pak nabízíme novou keramiku, spoustu nových luxusních sladkostí a čokolád. Nechte se inspirovat a přijďte si k nám vybrat, nebojte se zaslat poptávku.

Více

Publikováno 5. 3. 2019 15:41