Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Předprázdninové novinky:-)))

Krásný den, už žádná zbytečná slova, jsou tu poslední červnové novinky. Přejeme Vám krásné léto, užívejte slunce, vody a všeho dobrého (zmrzliny, čokolády, vína....). V novinkách najdete další inspirace na dárečky pro paní učitelky a učitele. Nové produkty naleznete i v akcích a slevách.

Více

Publikováno 25. 6. 2016 9:20

Blíží se konec školy, vyberte maličkost pro paní učitelku:-)

Dobrý den. Téměř půlka června za námi, uzavírají se známky, začínáme se těšit na prázdniny. My se těšíme s Vámi a přinášíme další novinky. Vyberte si nějakou maličkost pro oblíbenou paní učitelku, nebo učitele. Anebo si vyberte něco pro sebe pro dobrou náladu. Užívejte nadcházející víkend a nezapomeňte se u nás v týdnu zastavit, Těšíme se na Vás.

Více

Publikováno 10. 6. 2016 19:38

Vítáme červen a přinášíme nové zboží:-)

Začíná červen a léto máme za dveřmi. Za chvíli s dětmi uvítáme prázdniny a naše myšlenky už se začnou toulat někde po teplých krajích, nebo třeba po lese na houbách. Ještě nás ale čekají poslední jarní dny a také běžná denní rutina spojená s prací, školou, školkou. Pojďme si zpříjemnit všední dny něčím dobrým na zub, udělejme si radost. Prohlížejte a vybírejte, novinky jsou bohaté.

Více

Publikováno 4. 6. 2016 14:02

POSLEDNÍ KVĚTNOVÉ NOVINKY.

Krásný den, pomalu se loučíme s jarem a čeká nás žhavé léto (alespoň v to doufáme). Novinky jsou stále plné čokolády, tentokrát pár originálních typů na dárky pro muže i pro křehké romantické duše. Pokud preferujete spíše koš, nebo dárkový balíček, nechte se inspirovat a sestavíme Vám je přesně podle Vašich představ.

Více

Publikováno 25. 5. 2016 11:56

Nové koše, malé, velké i netradiční

Dobrý den, hlásíme se s dalšími novinkami. Tentokrát pro vás máme novou várku dárkových košů. Ať už si vyberete malý koš, velký, nebo některý z našich netradičních, vždy Vám je můžeme připravit přímo na míru. Stačí popřemýšlet, co má oslavenec rád a my Vám vše naaranžujeme podle Vašich požadavků. Pokud tápete a nevíte, naše vyškolené pracovnice Vám se vším poradí, nebojte se na cokoliv zeptat.

Více

Publikováno 9. 3. 2016 12:02

První "ochutnávka" našich velikonočních dárečků:-))

Krásný den, sněhová nadílka se nám sice vyhýbá, ale Velikonoce se kvapem blíží. Musíme myslet na naše malé koledníky, ale dáreček s připomínkou Velikonoc si u nás vybere každý. Čokoládových figurek máme nekonečně mnoho a na výběr máte i nepřeberné množství dekorací. Ať už prožíváte Velikonoce, nebo se jen těšíte na nadcházející jaro, u nás si radost udělá kdokoliv.

Více

Publikováno 24. 2. 2016 14:54

Novinky a super akce, prohlížejte:-)

Dobrý den. Únor máme skoro v půlce a jelikož na Vás neustále myslíme, přicházíme s aktuálními novinkami. Můžete vybírat ze spousty nových hrnečků s čokoládovým překvapením, kterému nikdo neodolá. V sekci "Akce a slevy" pak dohledáte produkty za akční ceny, vybere si každý. Valentýn nám zaklepe na dveře už tuto neděli, tak si ho užije v pohodě a ve zdraví. Pokud nejste na romantiku, přejeme alespoň poklidný a víkend s šálkem dobrého čaje v ruce a večer okořeněný třeba sklenkou dobrého vína.

Více

Publikováno 12. 2. 2016 17:04