Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


První únorové NOVINKY :-))

Dobrý den, Valentýn je za dveřmi, je na čase vybrat nějaké valentýnské překvapení v podobě valentýnského dárečku. Pokud Vás Valentýn nebaví, v novinkách je spoustu inspirace na dárky, malá překvapení, dárkové hrnečky i sladké pochoutky. A přinášíme i první velikonoční ochutnávky (čokoládové figurky, velikonoční dekorace...). Nové produkty jsou i v typech na dárky pro muže a v sekci "AKCE a SLEVY" najdete dárečky za super ceny.

Více

Publikováno 7. 2. 2018 23:20

Super novinky na prodejně.

Krásné ráno, leden se chýlí k závěru a mi přinášíme poslední lednové novinky. Máme soustu dárkového zboží, obchod nám zaplňují ručně dělané kytičky (ideální valentýnský dárek). Pro mlsné jazýčky máme nové kolekce belgických pralinek a jiných originálních čokoládových výrobků (bonboniérky CHMELINKY, KONOPKY). A už nabízíme i Valentýnské dárečky (Valentýnské čokolády, dárková keramika, Valentýnské bonboniéry). Těšíme se na Vás, přijďte si k nám vybrat a inspirujte se malou "ochutnávkou" na webu.

Více

Publikováno 25. 1. 2018 8:25

První novinky roku 2018 konečně tady

Dobrý den, snažíme se rychle doplňovat sortiment a překvapit Vás novými produkty. Přinášíme první várku dárečků k Valentýnu. Máme pro Vás nové čaje, spoustu luxusní čokolády i luxusní alkohol. V nabídce najdete i nové dárkové koše, dárkové kazety i netradiční balíčky. Už nyní je z čeho vybírat, těšíme se na Vás.

Více

Publikováno 15. 1. 2018 21:58

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE.

Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň v roce 2017. Vážíme si věrných zákazníků a moc se radujeme z toho, že nás v letošním roku objevilo i spousta nových klientů. Nyní už se těšíme na zasloužený odpočinek, ale hned na začátku nového roku 2018 už budeme zase v plné síle. A celý tým tu bude opět pro Vás, abychom vám pomohli zajistit ty nejoriginálnější a nejlepší dárky pro vaše nejbližší, kamarády, kolegy, či obchodní partnery.

Více

Publikováno 22. 12. 2017 9:22

Poslední listopadové NOVINKY.

Krásný den, Vánoce začínají klepat na dveře. Prohlížejte naše Vánoční dárečky, dekorace, sladkosti, balíčky......V klasických novinkách naleznete dárkovou keramiku, dárkové kazety a další vychytávky. A tentokrát i čokoládové novinky, spousta čokoládových figurek i originální čokoládové sady. Nechte se inspirovat a přijďte se k nám podívat.

Více

Publikováno 29. 11. 2017 23:42

Aktuální novinky na prodejně

Krásný podzimní den, počasí stále více připomíná zimu, a tak Vám posíláme další inspiraci pro vánoční dárečky. Na prodejnu nám také dorazily nové čajové kolekce, které jsou super jako vánoční dárek, ale můžete si udělat radost i sami sobě, kvalitní čaj Vás báječně zahřeje. Tentokrát přicházíme i s čokoládovými novinkami, protože čokolády není nikdy dost. VYBÍREJTE, PROHLÍŽEJTE A ZAJDĚTE SE K NÁM PODÍVAT :-)

Více

Publikováno 15. 11. 2017 22:07

Listopadové NOVINKY!

Krásný listopadový den, přinášíme nejčerstvější novinky. Vánoční sortiment se nám hezky rozšířil, najdete u nás spoustu vánočních dárečků, vánočních dekorací, vánočních čokolád i bonboniér. V klasických novinkách máme nové exkluzivní lahve vín. V nabídce jsou i nové dárkové koše a spoustu další inspirace. Stačí si vybrat ten pravý dáreček.

Více

Publikováno 1. 11. 2017 23:19

Další NOVINKY, tentokrát spoustu vánočních dárečků.

Zdravíme Vás, a přinášíme další NOVINKY, tentokrát už zaměřeno na Vánoce. Nechte se inspirovat, vánočních dárečků u nás najdete spoustu. Vybírejte Vánočními produkty, nebo si přijďte nechat sestavit dárkový balíček, či dárkový koš k jakékoliv příležitosti, připravíme Vám ho podle Vašich představ.

Více

Publikováno 19. 10. 2017 16:42

Nové dárkové balíčky a další NOVINKY!

Dobrý den, v nabídce máme nové DÁRKOVÉ BALÍČKY. Přinášíme další VÁNOČNÍ INSPIRACI, spoustu vánoční dekorace, první vánoční dobroty i čaje. V kategorii NOVINKY najdete všechny nové dárky, sladkosti, dobroty i keramické výrobky. Nové produkty máme každý týden, zajděte se k nám podívat.

Více

Publikováno 10. 10. 2017 14:41

ŘÍJNOVÉ NOVINKY JSOU TU!

Krásný podzimní den, venku už je opravdový podzim. Nastává ten správný čas na pití čajů. Nové čaje naleznete v aktuálních novinkách. Nové produkty jsme přidali i v kategorii "Dárky pro muže". Vánoce jsou ještě daleko, ale přinášíme první vánoční inspiraci. Prohlížejte a vybírejte a určitě se k nám zajděte podívat, moc se těšíme na Vaši návštěvu. Ať už hledáte jakýkoliv dárek, u nás si vyberete.

Více

Publikováno 3. 10. 2017 12:50