Facebook Instagram Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

Fulltextové vyhledávání

Aktuality


Nejnovější dárečky na prodejně!

Dobrý den, vítáme březen a přinášíme nejnovější nabídku našich produktů. Na prodejně je už spoustu velikonoční inspirace - čokoládové figurky, velikonoční dekorace a další velikonoční dárečky. Dorazila i nová vína, česká i zahraniční. A jelikož je pořád ještě zima, myslíme na Vás s novou kolekcí čajů, ovocných, černých i bylinkových. Přijďte si k nám vybrat dáreček pro radost.Další únorové novinky!

Dobrý den, mrzne až praští, ale asi naposledy a pak už se začínáme těšit na jaro. A když přijde jaro, přijdou i VELIKONOCE. V nabídce máme nové velikonoční produkty (velikonoční dekorace, velikonoční balíčky i velikonoční cukrovinky). Také dorazila nová kolekce čajů BASILUR (na zahřátí). A samozřejmě i kupa čokoládových novinek (LINDT, belgické pralinky a další dobroty). Prohlížejte a nechte se inspirovat.První únorové NOVINKY :-))

Dobrý den, Valentýn je za dveřmi, je na čase vybrat nějaké valentýnské překvapení v podobě valentýnského dárečku. Pokud Vás Valentýn nebaví, v novinkách je spoustu inspirace na dárky, malá překvapení, dárkové hrnečky i sladké pochoutky. A přinášíme i první velikonoční ochutnávky (čokoládové figurky, velikonoční dekorace...). Nové produkty jsou i v typech na dárky pro muže a v sekci "AKCE a SLEVY" najdete dárečky za super ceny.Super novinky na prodejně.

Krásné ráno, leden se chýlí k závěru a mi přinášíme poslední lednové novinky. Máme soustu dárkového zboží, obchod nám zaplňují ručně dělané kytičky (ideální valentýnský dárek). Pro mlsné jazýčky máme nové kolekce belgických pralinek a jiných originálních čokoládových výrobků (bonboniérky CHMELINKY, KONOPKY). A už nabízíme i Valentýnské dárečky (Valentýnské čokolády, dárková keramika, Valentýnské bonboniéry). Těšíme se na Vás, přijďte si k nám vybrat a inspirujte se malou "ochutnávkou" na webu.První novinky roku 2018 konečně tady

Dobrý den, snažíme se rychle doplňovat sortiment a překvapit Vás novými produkty. Přinášíme první várku dárečků k Valentýnu. Máme pro Vás nové čaje, spoustu luxusní čokolády i luxusní alkohol. V nabídce najdete i nové dárkové koše, dárkové kazety i netradiční balíčky. Už nyní je z čeho vybírat, těšíme se na Vás.PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE.

Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň v roce 2017. Vážíme si věrných zákazníků a moc se radujeme z toho, že nás v letošním roku objevilo i spousta nových klientů. Nyní už se těšíme na zasloužený odpočinek, ale hned na začátku nového roku 2018 už budeme zase v plné síle. A celý tým tu bude opět pro Vás, abychom vám pomohli zajistit ty nejoriginálnější a nejlepší dárky pro vaše nejbližší, kamarády, kolegy, či obchodní partnery.Poslední listopadové NOVINKY.

Krásný den, Vánoce začínají klepat na dveře. Prohlížejte naše Vánoční dárečky, dekorace, sladkosti, balíčky......V klasických novinkách naleznete dárkovou keramiku, dárkové kazety a další vychytávky. A tentokrát i čokoládové novinky, spousta čokoládových figurek i originální čokoládové sady. Nechte se inspirovat a přijďte se k nám podívat.Aktuální novinky na prodejně

Krásný podzimní den, počasí stále více připomíná zimu, a tak Vám posíláme další inspiraci pro vánoční dárečky. Na prodejnu nám také dorazily nové čajové kolekce, které jsou super jako vánoční dárek, ale můžete si udělat radost i sami sobě, kvalitní čaj Vás báječně zahřeje. Tentokrát přicházíme i s čokoládovými novinkami, protože čokolády není nikdy dost. VYBÍREJTE, PROHLÍŽEJTE A ZAJDĚTE SE K NÁM PODÍVAT :-)Listopadové NOVINKY!

Krásný listopadový den, přinášíme nejčerstvější novinky. Vánoční sortiment se nám hezky rozšířil, najdete u nás spoustu vánočních dárečků, vánočních dekorací, vánočních čokolád i bonboniér. V klasických novinkách máme nové exkluzivní lahve vín. V nabídce jsou i nové dárkové koše a spoustu další inspirace. Stačí si vybrat ten pravý dáreček.Další NOVINKY, tentokrát spoustu vánočních dárečků.

Zdravíme Vás, a přinášíme další NOVINKY, tentokrát už zaměřeno na Vánoce. Nechte se inspirovat, vánočních dárečků u nás najdete spoustu. Vybírejte Vánočními produkty, nebo si přijďte nechat sestavit dárkový balíček, či dárkový koš k jakékoliv příležitosti, připravíme Vám ho podle Vašich představ.
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.