Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Další únorové novinky aneb PIJEME ČAJ:-)

Únor se přehoupl do druhé poloviny, trochu se nám oteplilo, ale zima ještě zdaleka nekončí. Proto je třeba myslet na to, jak se kvalitně zahřát. Přinášíme nové úžasné kolekce čajů. Spousta nových příchutí a čajových směsí, nové vůně, nové požitky. A koho nebaví zima, může si prohlížet nové velikonoční produkty. A samozřejmě, pokud chcete dárkový balíček, nebo dárkový koš, jsme ti praví:-)

Více

Publikováno 21. 2. 2017 22:28

Krásný Valentýn všem, přinášíme novinky!

Přejeme všem krásného Valentýna. Ať je Váš den prozářený sluncem a hlavně láskou. Tentokrát jsme mysleli na krásnější polovinu lidstva a máme spoustu novinek pro všechny dámy, dívky, ženy, maminky, manželky, babičky, kolegyně, kamarádky........Zkrátka pro něžné pohlaví. Pro ty z Vás, co si potřebují "obalit nervy", máme nové sušenky všemožných druhů a v novinkách také najdete nové originální bonboniéry v krásných plechových dózách.

Více

Publikováno 13. 2. 2017 21:15

Lednové novinky, tentokrát zaostřeno na muže.

Dobrý den, je tu další smršť žhavých novinek. Venku to klouže a přituhuje, pojďte si u nás vybrat něco ostřejšího na zahřátí. Najdete zde vše, od vaječňáku počínaje, přes trnkovici, slivovici, až k léčivým bylinným likérům. Kdo nepije, ten si spraví nervy čokoládou a zahřeje se u šálku výborného čaje. Vybírejte originální dárky pro Vaše muže, dědečky, kolegy, sousedy, kamarády....zkrátka tentokrát jsme zaměřili na drsnější (ale zároveň křehčejší) polovičku lidstva.

Více

Publikováno 31. 1. 2017 20:58

Vítáme Halloween s aktuálními novinkami:-))

Krásný podzimní den, Halloween je tu, a ani Vánoce už nelze ignorovat, protože už mají nakročeno. V novinkách najdete kousek od všeho. Dorazily nové čaje, které stojí za ochutnání. Prohlížejte vánoční novinky, postupně tam přidáváme nové a nové zboží. Pokud chcete obdarovat své klienty, zaměstnance, či věrné zákazníky, rádi Vám pomůžeme, stačí zaslat poptávku.

Více

Publikováno 25. 10. 2016 22:21

Říjnové novinky na zahřátí :-))

Krásný podzimní den, dnešní novinky jsou plné nové keramiky (milovníci kočiček budou nadšení). V katalogu máme novou kategorii "Alkohol, luxusní lahve", kde budeme uvádět vína, likéry, tvrdý alkohol, zkrátka vše, co nás teď na podzim dokáže zahřát. Dorazily nové lahvinky RUMU (znalci jistě ocení), ale i jiné zajímavé lahve, které stojí za ochutnání. Heslo podzimu: RUM pro všechny (a když ne do skleničky, nacpěte to alespoň do bábovky).

Více

Publikováno 13. 10. 2016 13:35

Říjnové novinky, aneb čokoláda kam se podíváš:-))

Krásné podzimní pondělí. Podzim už je doopravdy tu a není nad to, osladit si sychravé dny. Tentokrát je nabídka čokoládových produktů opravdu veliká. A kdo myslí hodně dopředu, může si prohlédnout nové vánoční zboží. Přijďte se k nám inspirovat a vybrat dárek pro Vaše milované.

Více

Publikováno 3. 10. 2016 15:38

NOVINKY, tentokrát ve znamení RUMU a pečení sušenek:-)

Dobrý den, školy, školky, vše se dostává do starých kolejí. Z léta se stává příjemná vzpomínka a už letíme vstříc podzimu. Za chvíli už se budeme chtít pořádně zahřát a zalézt si s knihou někam do teplíčka. Možná se skleničkou nějakého lahodného moku, proto nabízíme spoustu luxusních lahví, aby si každý vybral podle chuti. Kdo neholduje alkoholu, může zabrousit do nabídky čajů a kávy. A určitě doporučuji naší TOP NOVINKU - SMĚSI NA PEČENÍ SUŠENEK :-)

Více

Publikováno 23. 9. 2016 10:38

Vítáme babí léto a přinášíme novinky :-))

Krásné babí léto! Přinášíme další novinky. Nás nejvíc oslovily čokoládové gramofonové desky, které vypadají jako skutečné. Připravili jsme nové dárkové koše, dárkové balíčky i dárkové kazety. Mysleli jsme i na milovníky čokolády a sladkých sušenek. Určitě si prohlédněte i AKCE A SLEVY, najdete zde nové produkty za super ceny.

Více

Publikováno 13. 9. 2016 11:30

Hola, Hola, škola volá a my se hlásíme s NOVINKAMI :-)))

Krásný den, prázdniny jsou definitivně za námi, ale čeká nás babí léto i barevný podzim. Ze zmrzliny se přeorientujeme na teplý čaj a místo vychlazené limonády se vrhneme na svařené víno. Ať už máte rádi cokoliv, u nás to určitě najdete. V nabídce máme nové kolekce čajů i krásné keramické hrnečky. Přijďte si k nám vybrat.

Více

Publikováno 1. 9. 2016 22:46

Prosíme o pozornost, prázdniny pomalu končí a my se hlásíme s NOVINKAMI:-)

Dobrý den, tak nám to zase nějak rychle uteklo a prázdniny jsou v konečné fázi. Užíváme si poslední prázdninové výlety a pomalu se připravujeme na začátek školního roku. Někdo se těší, někdo méně, část z nás i zatlačí slzu. Ale berme to pozitivně, za rok jsou tu prázdniny znovu a před námi je spousta nových zážitků. Držíme palce všem prvňáčkům, i těm co jdou poprvé do školky. A přejeme pevné nervy všem dospělákům. HLÁSÍME SE S NOVINKAMI.

Více

Publikováno 16. 8. 2016 14:34