Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Podzim je tu a s ním i další novinky:-)

Dobrý den, teploty jdou prudce dolů, sluníčko se schovává a to je správný čas na zahřátí. Ať už jste milovníkem čaje, vína, koňaku, či rumu, u nás si určitě vyberete. Pokud neholdujete alkoholu, ani čaji, doporučuji navštívit naše čokoládové novinky a tam si vybrat nějakou sladkou pochoutku.

Více

Publikováno 20. 9. 2017 23:44

Chceme Vám zpříjemnit začátek školního roku, prohlížejte naše NOVINKY:-)

Zdravíme Vás, září je tady, začíná se ochlazovat a tak přinášíme "ČAJOVÉ NOVINKY", protože kvalitního čaje není nikdy dost. Pro milovníky prosecca máme obrovský výběr luxusních lahví. A samozřejmě jsme nepodcenily ani čokoládové novinky, protože nervy je třeba "obalit" nějakou kvalitní sladkostí. NEVÁHEJTE A PROHLÍŽEJTE, těšíme se na Vás.

Více

Publikováno 12. 9. 2017 21:46

Babí léto je tu - a s ním novinky, prohlížejte:-)

Dobrý den, po letní pauze se znovu hlásíme. Aktuálně naleznete nové produkty v "novinkách" a další v "čokoládových novinkách." Přejeme dětem hezký start do nového školního roku, všem pedagogům a rodičům pevné nervy a veselou mysl. A všem ostatním KRÁSNÉ BABÍ LÉTO.

Více

Publikováno 4. 9. 2017 21:31

Léto za dveřmi, přinášíme NOVINKY, tentokrát zaměřeno na učitele:-))

Zdravíme Vás, konečně je nám teplo a to znamená jen jedno, léto a prázdniny jsou za dveřmi. Všichni si zaslouží poděkování, děti za plnění povinností, rodiče za pomáhání s úkoly a učitelé za plnění svého poslání a všichni pak za pevné nervy. Těm nejlepším učitelům můžeme poděkovat i trochu netradičně a obdarovat je nějakou originální maličkostí. Prohlížejte naše novinky, je tam spousta inspirace. Ti nejlepší si to opravdu zaslouží - UČITELÉ, UČITELKY....DĚKUJEME VÁM.

Více

Publikováno 19. 6. 2017 22:13

Květnové novinky plné velkých slev :-)

Krásný den, máme spoustu cenových vychytávek, prohlížejte "AKCE A SLEVY" a vybírejte dobroty za super ceny. V novinkách jsou krásné dárkové sady s hrnečky. Také máme nové dárkové koše, včetně piknikového. Přijďte se k nám podívat, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dokonalého dárku.

Více

Publikováno 10. 5. 2017 22:55

Novinky - tentokrát zaměřeno na pány:-)

Krásný den, máme spoustu novinek a typů na dárky pro naší mužskou polovičku. V nabídce máme originální slivovice, spoustu opravdu kvalitního alkoholu (rum, koňak, gin, speciální ročníky vína). A pokud chcete větší dárek, doporučujeme prohlédnout si naší nabídku dárkových košů či dárkových balíčků.

Více

Publikováno 27. 4. 2017 8:57

Další "nabušené" NOVINKY

Krásný den, počasí je stále aprílové a mění se i několikrát za den. Naše novinky také hýří barvami a najdeme tu pro každého něco. Nabízíme originální "čokoládové" kytice, které leckterou dámu potěší víc, než ty skutečné. Také mlsání pro malé kluky a holky, originální keramické hrnečky i lahodné kolekce čajů. Pokud hledáte ten správný dárek, už na Vás čekáme.

Více

Publikováno 25. 4. 2017 21:22

Přinášíme další novinky:-))

Zdravíme Vás, i když to zatím venku tak nevypadá, jaro je tu. Přejeme Vám krásné Velikonoce. A pokud nám slunce nebude svítit na nebi ať ho máme alespoň v duši. Zkrátka ať je nám krásně. A až budete mít cestu kolem naší prodejny, určitě se zastavte. Máme spoustu čokoládových novinek, které potěší každého milovníka sladkého. Pro pány originální lahev kvasnicového piva, pro babičky a děti něco křehkého a dobrého k čaji a ke kafíčku.

Více

Publikováno 13. 4. 2017 9:56

Zdravíme jaro a přinášíme NOVINKY!

Dobrý den, i když je dnes deštivě, jaro už na nás dýchá z každého koutu. Pokud nemáte dobrou náladu, přijďte si jí spravit k nám a vyberte si něco z našich aktuálních novinek. Přijdou si na své gurmáni milující maso a uzeniny. Máme také nové velikonoční balíčky a dekorace. A samozřejmě jako vždy přinášíme čokoládové novinky. Stačí kliknout na odkazy níže. Těšíme se na Vás

Více

Publikováno 22. 3. 2017 11:18

Březen je tu - a s ním i VELIKONOČNÍ NOVINKY!

Dobrý den, zdravíme Vás a loučíme se s únorem (a vypadá to, že i se zimou celkově). Už se těšíme na jaro, na vše zelené, na sluníčko a také na Velikonoce. Přinášíme spoustu velikonočních novinek. Myslíme i na milovníky čokolády, v čokoládových novinkách si určitě vyberete i vy tu Vaší nejoblíbenější. (Mléčná, hořká, bez cukru, mátová, s ovocem, s křupinkami, s karamelem, s mořskou solí.....jaká to bude?) Budeme se na Vás těšit u nás na prodejně.

Více

Publikováno 28. 2. 2017 21:31