Facebook Instagram Bělehradská 118, Praha 2 Tel.: 222 522 322 darkovka@darkovka.cz

Fulltextové vyhledávání

Aktuality


Nové dárkové balíčky a další NOVINKY!

Dobrý den, v nabídce máme nové DÁRKOVÉ BALÍČKY. Přinášíme další VÁNOČNÍ INSPIRACI, spoustu vánoční dekorace, první vánoční dobroty i čaje. V kategorii NOVINKY najdete všechny nové dárky, sladkosti, dobroty i keramické výrobky. Nové produkty máme každý týden, zajděte se k nám podívat.ŘÍJNOVÉ NOVINKY JSOU TU!

Krásný podzimní den, venku už je opravdový podzim. Nastává ten správný čas na pití čajů. Nové čaje naleznete v aktuálních novinkách. Nové produkty jsme přidali i v kategorii "Dárky pro muže". Vánoce jsou ještě daleko, ale přinášíme první vánoční inspiraci. Prohlížejte a vybírejte a určitě se k nám zajděte podívat, moc se těšíme na Vaši návštěvu. Ať už hledáte jakýkoliv dárek, u nás si vyberete.Podzim je tu a s ním i další novinky:-)

Dobrý den, teploty jdou prudce dolů, sluníčko se schovává a to je správný čas na zahřátí. Ať už jste milovníkem čaje, vína, koňaku, či rumu, u nás si určitě vyberete. Pokud neholdujete alkoholu, ani čaji, doporučuji navštívit naše čokoládové novinky a tam si vybrat nějakou sladkou pochoutku.Chceme Vám zpříjemnit začátek školního roku, prohlížejte naše NOVINKY:-)

Zdravíme Vás, září je tady, začíná se ochlazovat a tak přinášíme "ČAJOVÉ NOVINKY", protože kvalitního čaje není nikdy dost. Pro milovníky prosecca máme obrovský výběr luxusních lahví. A samozřejmě jsme nepodcenily ani čokoládové novinky, protože nervy je třeba "obalit" nějakou kvalitní sladkostí. NEVÁHEJTE A PROHLÍŽEJTE, těšíme se na Vás.Babí léto je tu - a s ním novinky, prohlížejte:-)

Dobrý den, po letní pauze se znovu hlásíme. Aktuálně naleznete nové produkty v "novinkách" a další v "čokoládových novinkách." Přejeme dětem hezký start do nového školního roku, všem pedagogům a rodičům pevné nervy a veselou mysl. A všem ostatním KRÁSNÉ BABÍ LÉTO.Léto za dveřmi, přinášíme NOVINKY, tentokrát zaměřeno na učitele:-))

Zdravíme Vás, konečně je nám teplo a to znamená jen jedno, léto a prázdniny jsou za dveřmi. Všichni si zaslouží poděkování, děti za plnění povinností, rodiče za pomáhání s úkoly a učitelé za plnění svého poslání a všichni pak za pevné nervy. Těm nejlepším učitelům můžeme poděkovat i trochu netradičně a obdarovat je nějakou originální maličkostí. Prohlížejte naše novinky, je tam spousta inspirace. Ti nejlepší si to opravdu zaslouží - UČITELÉ, UČITELKY....DĚKUJEME VÁM.Květnové novinky plné velkých slev :-)

Krásný den, máme spoustu cenových vychytávek, prohlížejte "AKCE A SLEVY" a vybírejte dobroty za super ceny. V novinkách jsou krásné dárkové sady s hrnečky. Také máme nové dárkové koše, včetně piknikového. Přijďte se k nám podívat, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dokonalého dárku.Novinky - tentokrát zaměřeno na pány:-)

Krásný den, máme spoustu novinek a typů na dárky pro naší mužskou polovičku. V nabídce máme originální slivovice, spoustu opravdu kvalitního alkoholu (rum, koňak, gin, speciální ročníky vína). A pokud chcete větší dárek, doporučujeme prohlédnout si naší nabídku dárkových košů či dárkových balíčků.Další "nabušené" NOVINKY

Krásný den, počasí je stále aprílové a mění se i několikrát za den. Naše novinky také hýří barvami a najdeme tu pro každého něco. Nabízíme originální "čokoládové" kytice, které leckterou dámu potěší víc, než ty skutečné. Také mlsání pro malé kluky a holky, originální keramické hrnečky i lahodné kolekce čajů. Pokud hledáte ten správný dárek, už na Vás čekáme.Přinášíme další novinky:-))

Zdravíme Vás, i když to zatím venku tak nevypadá, jaro je tu. Přejeme Vám krásné Velikonoce. A pokud nám slunce nebude svítit na nebi ať ho máme alespoň v duši. Zkrátka ať je nám krásně. A až budete mít cestu kolem naší prodejny, určitě se zastavte. Máme spoustu čokoládových novinek, které potěší každého milovníka sladkého. Pro pány originální lahev kvasnicového piva, pro babičky a děti něco křehkého a dobrého k čaji a ke kafíčku.
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.