Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Poslední novinky před prázdninami :-)

Krásný den, tak je to tu, konec školního roku. Vybírejte z dárečků pro učitele a učitelky. V nabídce je pár opravdu luxusních lahví v dárkovém provedení. Máme také nové dárkové hrnečky a nové kolekce magnetek. Prohlížejte i akce a slevy, stále je tam spousta zajímavých kousků. Za celou Dárkovku vám tímto přejeme krásné léto. Kdykoliv budete chtít originální dárek, přijďte k nám.

Více

Publikováno 21. 6. 2018 21:03

Loučení se školou, dárečky pro učitele :-)

Krásná den, školní rok se chýlí ke svému konci. A pokud máte rádi své učitele, přijďte k nám vybrat to správné překvapení. Stačí maličkost, kytička, čokoláda, nebo bonboniérka. V nabídce jsou další nové dárkové koše, tentokrát v barvách. Máme i nové dárkové krabičky. Prohlížejte a nechte se inspirovat, ta vaše dárková krabička, nebo dárkový koš mohou vypadat jinak, stačí nám říct, co máte nejraději a my vám splníme každé vaše přání :-)

Více

Publikováno 11. 6. 2018 16:54

Poslední květnové novinky :-)

Dobrý den, poslední květnové novinky jsou tu. Tentokrát zaměřeno na čokoládu. Máme obrovský výběr luxusních pralinek, klasických hořkých čokolád i originálních bonboniér. Máme i dárkové čokolády ve tvaru bot, kabelek, nebo nářadí. Opět máme v nabídce dárkový piknikový koš, super dárek pro oslavence jakéhokoliv věku. Ve stále nabídce samozřejmě dárkové koše všech velikostí i dárkové balíčky přesně podle přání zákazníka.

Více

Publikováno 30. 5. 2018 22:02

AKTUÁLNÍ NOVINKY NA DÁRKOVCE :-)

Dobrý den, dorazila spousta nového zboží. Nádherné hrnečky s vtipným textem, různé dekorace plněné čokoládou. Dorazily luxusní lahve, pravé šampaňské, lahodná prosecca za super ceny. Prohlédněte i akční a zlevněné zboží, jsou zde čaje za super ceny a čokoládové produkty v akci. A samozřejmě nové dárkové koše a balíčky. Nechte si u nás udělat dárkový koš přesně podle vašeho přání, vyjdeme vám ve všem vstříc. Těšíme se na vás.

Více

Publikováno 16. 5. 2018 10:00

NOVINKY PLNÉ VÍNA A DOBROT

Dobrý den, přinášíme další novinky. Máme na prodejně spoustu nových vín, najdete u nás luxusní francouzská vína, lehká italská vína a samozřejmě kvalitní česká vína (zaměřujeme se na menší rodinné firmy). Prohlídněte i ostatní novinky, naleznete nové dárkové koše, dárkové hrnečky i kvalitní čokolády. Potěšte dárečkem své blízké a nezapomeňte udělat radost sami sobě.

Více

Publikováno 24. 4. 2018 16:51

Novinky, SUPER DÁREČKY PRO ŽENY

Dobrý den, zasíláme nové SUPER NOVINKY. Tentokrát zaměřeno na ženy. Máme nové dárkové sady hrnečků, čajové sety. Dorazily i nové hrnečky s krásnými jarními motivy. Připravili jsme i nové dárkové koše a nové dárkové balíčky. Prohlížejte i "Akce a Slevy", je zde spousta zlevněných dárkových produktů.

Více

Publikováno 13. 4. 2018 9:44

DUBNOVÉ NOVINKY

Krásný jarní den, přinášíme první dubnové novinky. V nabídce jsou nové originální dárkové tuzemáky a slivovice. Máme i nové dárkové hrnečky a dózy, dárkové košíčky i krabičky. Pokud hledáte nějaký větší dárek, prohlédněte si v katalogu "Velké dárkové koše" a "Netradiční dárkové koše" (najdete zde dárek pro každého oslavence). Přejeme vám krásné jarní dny a hodně sluníčka.

Více

Publikováno 5. 4. 2018 9:26

Vítáme jaro a přinášíme NOVINKY.

Dobrý den, Skončil první jarní den a my Vám z Dárkovky přinášíme ranec novinek. Máme úplně novou kolekci dárkových slivovic, která je nápaditá a originální. Dorazily nové hrnečky a keramické zboží. Máme i nové dárkové balíčky a dárkové koše. Samozřejmě myslíme i na blížící se Velikonoce, v katalogu najdete čokoládové figurky, velikonoční dekorace a další dárečky. Nechte se inspirovat a stavte se u nás, nebo si pohlédněte novinky z pohodlí Vašeho domova.

Více

Publikováno 20. 3. 2018 21:19

Nejnovější dárečky na prodejně!

Dobrý den, vítáme březen a přinášíme nejnovější nabídku našich produktů. Na prodejně je už spoustu velikonoční inspirace - čokoládové figurky, velikonoční dekorace a další velikonoční dárečky. Dorazila i nová vína, česká i zahraniční. A jelikož je pořád ještě zima, myslíme na Vás s novou kolekcí čajů, ovocných, černých i bylinkových. Přijďte si k nám vybrat dáreček pro radost.

Více

Publikováno 6. 3. 2018 20:00

Další únorové novinky!

Dobrý den, mrzne až praští, ale asi naposledy a pak už se začínáme těšit na jaro. A když přijde jaro, přijdou i VELIKONOCE. V nabídce máme nové velikonoční produkty (velikonoční dekorace, velikonoční balíčky i velikonoční cukrovinky). Také dorazila nová kolekce čajů BASILUR (na zahřátí). A samozřejmě i kupa čokoládových novinek (LINDT, belgické pralinky a další dobroty). Prohlížejte a nechte se inspirovat.

Více

Publikováno 26. 2. 2018 21:09