Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Volné pracovní místo

Dobrý den naši milí zákazníci,

Více

Publikováno 4. 9. 2022 13:15

Malý příděl novinek.

Datum konání: 10. 8. 2022

Posíláme malý příděl novinek, abychom Vás ujistili, že u nás najdete dárky pro všechny. Přejeme krásné prožití druhé poloviny prázdnin, a v září se Vám opě připomeneme. Dárkové prodejna v Bělehradské.

Více

Publikováno 10. 8. 2022 18:57

Prázdninový příděl novinek

Dobrý den, posíláme Vám další novinky z Dárkovky. Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na dárkové koše. Tento dárek je vhodný je každé příležitosti, každému koho chceme obdarovat určitě udělá radost a my je umíme připravit i na přání a složit dle požadovaných chutí. Krásné prázdniny a příjemné dovolené přejí holky z Dárkovky.

Více

Publikováno 31. 7. 2022 19:48

Novinky na naší prodejně.

Dobrý den naší milí zákazníci. Po delší době zasílám novinky z Dárkovky. Nyní se již budeme ozývat pravidelněni a doufáme, že naše nabídka se Vám bude líbit a přijdete se do naši prodejny brzy podívat. Těší se na Vás Bóďa, Ola, Martina a Iva....Vaše holky z Dárkovky. Dárková prodejna v.o.s.Bělehradská 118, Praha 2

Více

Publikováno 15. 6. 2022 12:45

Prázdninová nabídka pro zbytek léta

Dobrý den naši milí zákazníci, kteří nám pomáháte, abychom překonali dovolenkovou sezónu, kdy je Praha vylidněná, ulice před námi rozkopaná a každý se snaží co nejrychleji po práci užívat sluníčka. Přesto jsme pro Vás připravili nějaké novinky, které by mohly udělat radost. Hezký den přejí všichni z "Dárkovky v Bělehradské"

Více

Publikováno 23. 7. 2021 17:22

Nabídka pro měsíc červenec

Dobrý den, přejeme Vám krásné léto. Vytvořily jsme si pro radost nové dárkové koše, objednaly ledové čaje pro parné letní dny a k tomu nabízíme vynikající francouzské máslové sušenky. Užijme si léto ať máme dostatek zdraví a síly až skončí. Děkujeme za přízeň. Holky z "dárkovky"

Více

Publikováno 1. 7. 2021 13:40

Nové dárky pro "paní učitelku".

Zdravíme Vás všechny opět z novinkami z naší "Dárkovky". Tentokrát jsme připravily nové bonboniéry, čokolády i dárkové koše. Na naše stránky dáváme jen malý výběr, ostatní najdete na naši prodejně v Bělehradské ulici.

Více

Publikováno 3. 6. 2021 14:03

Andělé pro radost

Připravily jsme vyjímečně dnes ještě jednu novinku, řadu krásných andělů pro štěstí a pro radost http://www.darkovka.cz/katalog/produkt/82-527-andele

Více

Publikováno 27. 5. 2021 19:05

Krámek dětství a naděje

Uprostřed velké Prahy, v jednom činžovním domě, je malý krámek. Už když vstoupíte do dveří, dýchne na vás nostalgie. Jakpak by také ne, když interiér tohoto obchůdku pochází z třicátých let a vše je tu zachováno jako tenkrát. Dárkové koše, balíčky, káva, bonboniéry................

Více

Publikováno 27. 5. 2021 11:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jarní novinky na prodejně :-)

Máme spoustu nových dárkových košů a balíčků. Uděláme vám dárkový koš přesně na míru podle přání a preferencí oslavence. Přizpůsobíme velikost, barevnost i typ koše podle vašich představ a cenových možností. Představujeme vám novou řadu delikates ze zvěřiny a další farmářské produkty. Ve stále nabídce je velký výběr dárkové keramiky, bonboniér, čajů i luxusních lahví alkoholu všech druhů. Inspirujte se na našich stránkách, nebo se přijďte podívat k nám na prodejnu, máme stále otevřeno.

Více

Publikováno 10. 5. 2021 14:00