Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


NOVINKY NA PRODEJNĚ

Únor už se s námi pomalu loučí a jaro začíná klepat na dveře. V novinkách naleznete nové keramické dárečky, čokoládové dobrůtky. Tentokrát zaměřujeme pozornost na všechny maminky, babičky, kamarádky, zkrátka na všechny ženy. V nabídce najdete inspiraci na dárkové balíčky, originální dárečky i luxusní dobroty. Zajděte se k nám podívat a vyberte si z nabídky.

Více

Publikováno 21. 2. 2019 9:44

ÚNOROVÉ NOVINKY

Krásný zasněžený den, přinášíme další várku novinek. V nabídce máme nové valentýnské dárečky, nové dárkové kaše, dárkové kazety i dárkovou keramiku. Pro milovníky sladkostí je zde spousta kvalitní čokolády v originálních příchutích. A pokud potřebujete zahřát "zevnitř", máme v nabídce mnoho druhů toho nejkvalitnějšího alkoholu v dárkových sadách. Nechte se inspirovat a přijďte si k nám vybrat svůj dáreček.

Více

Publikováno 5. 2. 2019 23:18

První novinky roku 2019.

Krásný den, konečně jsme tu s novinkami. Dorazila nám zásoba originálních slivovic, výborný dárek pro vaše blízké. Blíží se nám také svátek všech zamilovaných, přinášíme inspiraci pro valentýnské dárečky. Postupně přibývají nové a originální dárkové koše, dárkové bedýnky a balíčky. Připravíme vám dárek přesně podle vašeho gusta. Prohlížejte a vybírejte.

Více

Publikováno 22. 1. 2019 23:18

Další listopadové novinky

Dobrý den, hlásíme se s novinkami. Máme na prodejně krásnou keramiku, tentokrát už přinášíme vánoční motivy, zimní tématiku. Prohlížejte další typy na vánoční dárečky a vánoční překvapení. V novinkách jsou i nejnovější dárkové koše a dárkové gurmánské sady. Máme i krásné vánoční čaje, sypané i sáčkové. A pokud si chcete zamlsat, prohlížejte čokoládové novinky.

Více

Publikováno 14. 11. 2018 21:59

Kupa novinek je tu :-)

Krásný podzim všem, Máme spoustu úžasných novinek. Dorazily nové kolekce čajů, dárkové kazety s čaji i luxusní sypané čaje. Přidali jsme nové vánoční dárečky a inspirace. Myslíme i na milovníky čokolády, v nabídce jsou nové bonboniéry, kvalitní čokolády a čokobonbony. V nabídce najdete i originální dárkové balíčky. Nebojte se nám zavolat a zastavit se, rádi vyrobíme dárkový koš, či balíček podle vašeho zadání.

Více

Publikováno 31. 10. 2018 22:43

První vánoční inspirace

Zdravíme a přinášíme první vánoční pohlazení, první inspiraci na vánoční dárky, vánoční překvapení, dekorace i drobnosti pro Mikulášskou nadílku. Spoustu novinek najdete i mezi čokoládou, dorazily nové luxusní a netradiční kousky. A samozřejmě přinášíme i klasické novinky plné dárkové keramiky a dalších dárečků. Nechte se inspirovat.

Více

Publikováno 16. 10. 2018 21:41

Podzim je tu a s ním další novinky

Dobrý den, opět máme spousty nových produktů. Na prodejně máme novou dárkovou keramiku, luxusní čokolády, dárkové balíčky i úžasné gurmánské sady. Tentokrát se zaměřujeme na všechny muže a v katalogu najdete spoustu inspirace. Vybírejte dárečky pro manžela, kamaráda, kolegu, tatínka či dědečka. Jsou zde dárkové krabičky, luxusní alkohol, dárkové balíčky a spousta originálních typů na dárečky.

Více

Publikováno 26. 9. 2018 22:24

První novinky ve školním roce jsou tu!

Babí léto je tu, a my vám přinášíme první zářijové novinky. Sluníčko už tolik nepálí, to je ideální čas na kousek kvalitní čokolády. Každý si u nás vybere tu svou, prohlížejte v čokoládových novinkách nové trendy v čokoládách. Máme i spoustu kvalitních lahvinek alkoholu, koňaků, likérů i luxusních vín. A samozřejmě si u nás můžete nechat připravit dárkový koš či balíček podle svého gusta. Pár těch nejčerstvějších najdete v novinkách, nechte se inspirovat.

Více

Publikováno 5. 9. 2018 22:40

Další letní NOVINKY!

Dobrý den, léto je v plném proudu a my vám přinášíme horké novinky. Tentokrát jsou v novinkách krásné dárkové koše, originální dárkové hrnečky a samozřejmě spousta čokoládových luxusních dobrůtek. Přijďte si k nám vybrat dárkový koš či dárkový balíček a nechte se inspirovat na našich stránkách. Dárkový koš či balíček připravíme přesně podle vašich požadavků. Krásné léto všem.

Více

Publikováno 31. 7. 2018 9:17

Prázdninové NOVINKY

Krásný letní den, přejeme Vám krásné léto a na novinky nezapomínáme ani v době dovolených. Stále pro Vás připravujeme dárkové koše a dárkové balíčky. Aktuálně máme v nabídce luxusní slámová vína. Dorazily i nádherné dárkové plechové krabičky. V nabídce jsou nové kolekce čajů (černých a zelených). Na prodejně aktuálně naleznete lahodná prosecca, lehká letní vína i luxusní tvrdý alkohol. Stačí si jen vybrat.

Více

Publikováno 16. 7. 2018 15:58